Mutes dobuma higiēna

Mutes dobuma higiēna

NVD apmaksāta higiēna bērniem no 2 līdz  18 gadiem 1x gadā. 7, 11, 12 gados 2x gadā

Ievērojot mūsdienu profilaktiskās zobārstniecības ieteikumus, ik vienam tiek dota iespēja nodzīvot dzīvi ar veseliem zobiem un sasniegt ievērojamu vecumu ar saviem zobiem.

Profesionālas zobu higiēnas procedūras klīnikā ir labākais veids, kā novērst zobu kariesu, gingivītu (smaganu slimības), periodonta slimību (periodonta audu destrukcija), nepatīkamu mutes smaku. Ārsts higiēnists procedūru laikā novērtēs zobu un mutes dobuma situāciju un paskaidros vai pastāv nepieciešamība vērsties pie zobārsta.

Daudzi cilvēki domā, ka mutes higiēnu var veikt mājas apstākļos Tomēr lielākā daļa pacientu, kuri nāk pie higiēnista pirmo reizi vai pēc ārsta norīkojuma, pat nevar iedomāties par cietā aplikuma un zobakmens apjomu, no kura palīdz atbrīvoties profesionālās higiēnas procedūras klīnikas apstākļos.

Zobārstniecībā “KRONIS” ir uzstādīti augsti pacientu apkalpošanas standarti. Tas attiecas arī uz higiēnista pieņemšanu. Ja zobārsta apmeklējumi ir kļuvuši par Jūsu ikdienu, tad Jums ir nepieciešama individuāla kariesa profilakses pasākumu plāna izstrāde, lai maksimāli samazinātu jaunu zobu bojājumu veidošanos. Ir zinātniski pierādīts, ka detalizēta izmeklēšana un konkrēta, tieši Jums izstrādāta profilakses pasākumu plāna izstrādāšana un pielietošana, palīdz samazināt zobu bojāšanos vairāk kā 50%.

Vairumā gadījumu mūsdienu pieeja kariesa profilaksei “sliktus zobus” ir padarījusi par mītu! 

Saziņai

+371 294 336 22
[email protected]

Adrese

Pulkveža O. Kalpaka iela 16., 1. stāvs, Jelgava, LV-3001

Darba laiks

P.-C. 09.00-18.00
P. 09.00-17.00
S. 10.00-14.00